Вода от Дива Коприва - Hydrolina за косопад и мазна коса

Натурален шампоан при Пърхот и Чувствителен скалп с Лавандула

local_shipping Безплатна доставка над 40€
Имате профил?
Влезте за по-бързо преминаване към плащане.
Още €40 до БЕЗПЛАТНА доставка!
При достигане на сумата от 50€ ще ви подарим подарък изненада на стойност над 7€.
При достигане на сумата от 130€ ще ви подарим подарък изненада на стойност над 51€.
ОБЩО €0,00 (0,00 лв)


Околоочния серум е уникален,ползвам го от около 20дни.Веднага действа върху кожата,тъмните кръгове почти изчезват,аромата е неустоим,попива добре.Препоръчвам
Това, което забелязах за 2 седмици е: по-свежа, чиста и сияйна кожа. По-младежки вид и намаляване дълбочината на бръчките. Остава да продължа в рутината - сутрин и вечер със сапуна и водите, след което слагам крем. Благодаря Ina essential!
След седмица използване на серията косопадът драстично намаля, косата е жива, плътна и с блясък. Доволна съм от ефекта. ❤️
Здравейте! Благодаря Ви за чудесните пасти за зъби! Използваме ги всички - големи и малки и сме много доволни от качественото почистване на зъбите и най - вече от това, че са изцяло натурални. Водата за уста заздравява и придава свежест. Споделихме впечатления с близки и приятели, които пожелаха да пробват. Поздравления за качествените продукти!
Крема за разширени вени ме изненада и то много, много приятно! От години се борим с разширените вени на съпруга ми, мазало сме с какви ли не кремове, разбира се с никакъв ефект. Този крем е вълшебен, за една седмица почти прибра изпъкнали вени, това за нас е невероятен ефект. А за потъмнялата кожа по краката използваме водата от маточина - резултата е изсветляване на кожата.Много сме доволни!
Благодаря за вълшебствата в шишенце. Обожавам хидролатите от бор(за крака) и бяла ела(против пигментни петна лице). Крема за крака е феноменален, особено в компанията на спрея с бор. Спрея за коса с коприва е също разкош. Шампоана с коприва, както и пастата за зъби, водата за уста. . Чудни! Благодаря, че има натурални продукти с такова качество в България.
От началото на годината страдам от косопад, който борих с витамини и разреждане на боядисване /блондинка съм/, но без видим резултат.Давах пари за скъпи продукти,йкоито утежняваха още повече.Реших да пробвем козметиката за косопад на Ина Есеншъл и за 1 седмица на море,,при ежедневно море не и къпане с шампоан и балсами с розмарин и бяла ела,ефекта е уникален.Косата спря да капе,а само с този балсам е мека и подхранва и мога да я разресвам,нещо което със скъпи маски за коса не ми се получаваше,а косата ми е обезцветена,,за което се изискват специални грижи,тъй като косъма ми е тънък.Поръчах нова партида от шампоан и балсами и не мисля да се къпя повече с други шампоани.
Искам да изкажа сърдечни благодарности на семейство Ралчеви,че ни допуснаха до магията,наречена "Розобер", показаха ни дестилерията и всеки един процес на обработка до най-малкият детайл, почерпката,която беше организирана за нас,беше разкошна, радвам се че имаше толкова усмихнати и позитивни млади хора, хареса ми невероятният домашно приготвен коктейл, както и масажното масло,което приготвихме аз и моят приятел, със сигурност ароматът му отеква и до ден днешен. Магазинът ви е разкошен, искрено се надявам повече хора да ви посетят и да имате много успехи!!! Разкошни сте! 🌹🌹🌹
Честно да си кажа, бях дооооста скептично настроена към този продукт, тъй като съм изпробвала какво ли не за слънцезащита и като цяло резултатът си беше един и същ, независимо колко съм инвестирала в желанието за добър ефект, без лъщене, топене, потене, чувство за запушени пори и т.н. Въпреки своя скептицизъм, останах изненадана от скоростта, с която слънцезащитата попи в кожата ми и същевременно остави усещане за хидратирана и суха кожа. Със сигурност ще си купя още. 😘
Бяхме на розобер на 07.06 Беше организирано прекрасно, с много отношение и професионализъм! Имахме чудесно настроение и се заредихме с положителни емоции! Радвам се, че се запознах със собствениците на дестилерията и видях местата и условията, където отглеждат суровините си.
Прекрасен продукт. Определено вече ще ползвам само тази паста за зъби!
Много ми харесва сапунът. Моята кожа е страшно капризна, лесно дразнима и чувствителна, а този сапун много добре измива лицето ми без накрая да усещам това опъване на кожата, което изпитвам след всеки измивен гел. Препоръчах на приятелки да го пробват и те също останаха с добри впечатления за продукта и си го закупиха.
Добре се разпенва, ухае много свежо и смятам, че ще ми стигне за доста време в сравнение с други измивни продукти!
Определено си заслужава да го пробвате!😊
Най-добрият крем за ръце,...самата миризма е успокояваща и отпускаща. Благодаря ви и бъдете здрави и успешни! ❤️❤️❤️
Здравейте , искам да разкажа за своята история.Диагностицирана съм с псориазис вулгарис и съм на биологично лечение от години , но въпреки това в студения сезон плаките се появяват по кожата, разрастват се и адски много сърбят. Честно казано не вярвах ,че ще помогне тъй като от 10 години се боря с хроничното заболяване и съм изпробвала всевъзможни продукти... Както и да е , тъй като съм използвала и други продукти от сайта , от които останах доста доволна в интерес на истината , реших да поръчам и крема , не можах да повярвам , че още след първото нанасяне сърбежа изчезна, кожата моментално се успокои и вече не се усещаше толкова суха, веднага даде резултат, което доста ме изуми , чак ми беше трудно да повярвам. Веднага го препоръчах да моя приятелка със същия проблем и на още няколко , които имат чувствителна кожа. Истината е ,че този продукт си заслужава , понякога е необходимо по интензивно мазане,но имайки предвид сериозността на болестта това е нормално. Толкова останах впечатлена от този продукт и че наистина работи , затова реших да го споделя. Адмирации и благодарности към създателите на този бранд.
Купувам пастите за първи път, а водата за уста я използвам от няколко години. Както винаги-ефекта е повече отколкото съм очаквала. Препоръчвам всичките им продукти, тъй като няма лош в целия им асортимент
4.93 / 5.0
(175) 175 общ брой мнения
4.91 / 5.0
(1475) 1475 общ брой мнения
4.86 / 5.0
(1208) 1208 общ брой мнения
4.95 / 5.0
(136) 136 общ брой мнения

4.79 / 5.0
(1191) 1191 общ брой мнения
4.9 / 5.0
(6778) 6778 общ брой мнения
4.86 / 5.0
(1208) 1208 общ брой мнения
4.95 / 5.0
(136) 136 общ брой мнения

4.91 / 5.0
(1475) 1475 общ брой мнения
4.84 / 5.0
(2267) 2267 общ брой мнения

4.81 / 5.0
(5614) 5614 общ брой мнения
4.79 / 5.0
(768) 768 общ брой мнения

4.81 / 5.0
(5614) 5614 общ брой мнения
4.76 / 5.0
(1530) 1530 общ брой мнения
4.85 / 5.0
(552) 552 общ брой мнения
4.84 / 5.0
(1211) 1211 общ брой мнения
4.8 / 5.0
(91) 91 общ брой мнения
4.84 / 5.0
(206) 206 общ брой мнения

4.84 / 5.0
(206) 206 общ брой мнения
4.91 / 5.0
(2563) 2563 общ брой мнения
4.8 / 5.0
(91) 91 общ брой мнения
4.88 / 5.0
(2705) 2705 общ брой мнения

4.9 / 5.0
(6778) 6778 общ брой мнения
4.91 / 5.0
(2563) 2563 общ брой мнения
4.81 / 5.0
(5614) 5614 общ брой мнения
4.88 / 5.0
(982) 982 общ брой мнения
4.87 / 5.0
(1300) 1300 общ брой мнения
4.81 / 5.0
(5614) 5614 общ брой мнения
4.9 / 5.0
(6778) 6778 общ брой мнения
4.79 / 5.0
(1191) 1191 общ брой мнения
4.87 / 5.0
(1300) 1300 общ брой мнения
4.82 / 5.0
(579) 579 общ брой мнения
4.57 / 5.0
(192) 192 общ брой мнения
4.84 / 5.0
(2267) 2267 общ брой мнения
4.88 / 5.0
(2705) 2705 общ брой мнения
4.92 / 5.0
(1862) 1862 общ брой мнения
В InaEssentials вярваме в отблагодаряването на общностите, които са ни подкрепяли. Ето защо се гордеем, че предлагаме възможности за работа на членове от малцинствените групи, като помагаме за поддържането на тяхната прехрана и им осигуряваме по-светло бъдеще. Избирайки нашите органични продукти, вие не само подобрявате собственото си здраве и красота, но и оказвате положително въздействие върху живота на другите. Присъединете се към нас и направете промяна още днес.